První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Příkazy?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak urychlit počítač? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak velký byl první počítač? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak na snímek na počítači? Jak aktualizovat počítač? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Co jsou počítačové informační systémy? Jak opravit pomalý počítač? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Jak mohu zálohovat počítač? Co jsou počítačové brýle? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Jak najít název počítače? Jak skenovat z počítače? Co je kvantový počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: obchodní jednotky Galerie Šantovka, Levné knihy a.s., DACH systém s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, LUMIMONT s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, UNITOP spol. s r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, TOMSTAV Olomouc, DHK ZORA Olomouc, EDUWIN s.r.o., MICOS spol. s r. o., Farma Bystročice s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Elefant Vítkov a.s.,