První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Příkazy?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak vymazat počítač? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak, aby váš počítač nespal? Jak obnovit heslo počítače? Co je nejlepší počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Co je serverový počítač? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Kde recyklovat počítače? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak stahovat itunes na počítači? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Co je počítačový server? Jak změnit heslo na počítači? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak mám urychlit svůj počítač? Kde koupit počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: VENA - TRADE, s.r.o. , Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, TRUMF International s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Westcombe International Research, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., STAVING engineering s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Květinářství Michaela s.r.o. , EXCIMER, s.r.o., VENDINGNET s.r.o., MICOS spol. s r. o., MODOS spol. s r.o., Levné knihy a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, RIOX spol. s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Farma Bystročice s.r.o.,