První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Rejchartice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Kde koupit počítač? Oprabdu končí widnows 7?? Kdo opraví počítač? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Co je počítačová síť? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Proč můj počítač pípá? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak zálohovat ipad do počítače? Co je počítačový hacking? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak připojit počítač k wifi? Jak skenovat z počítače? Jaká je má specifikace počítače? Co je informatika? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Jak stahovat youtube videa do počítače? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: AUTOIMPORT CZ s.r.o. , KABA s.r.o., TRUMF International s.r.o., Levné knihy a.s., SCHIEBEL, s.r.o. , ARGUS, spol. s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., DACH systém s.r.o., RIOX spol. s.r.o., MODOS spol. s r.o., KMa s.r.o., Hopi Popi, a.s., WAY MORAVA, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., EXCIMER, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., TARAN s.r.o., MICOS spol. s r. o.,