První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Výšovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak skenovat z počítače? Jak přenést VHS do počítače? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak připojit počítač k televizoru? Jak zálohovat počítač? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jak se naučit počítačové programování? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak obnovit heslo počítače? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Proč se můj počítač sám vypne? Jak restartovat počítač? Jak stahovat itunes na počítači? Jaký je název mého počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: REFI DEVELOPMENT s.r.o, RELIABILITY s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Can21 Olomouc, VENA - TRADE, s.r.o. , RIOX spol. s.r.o., DELIKA s.r.o. , SCHIEBEL, s.r.o. , Simply You Pharmaceuticals, a. s., ASET studio s.r.o., STAVING engineering s.r.o., UNITOP spol. s r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Elefant Vítkov a.s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., KABA s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o.,