První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Zámrsky?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Kolik stojí počítač? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Co je počítačové kódování? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Kdo vynalezl počítač? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak změnit název počítače na mac? Jak získat text z počítače? Co je počítačový hardware? Jak zjistit heslo počítače? Jak rychlý je můj počítač? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak zamknout počítač? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Může můj počítač spustit tuto hru? Může můj počítač spustit Windows 10? Co je moje IP adresa počítače? Co je počítačový program? Jak dát obrázky z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: GROBER PROJECT, s.r.o., Hopi Popi, a.s., TOMSTAV Olomouc, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., EDUWIN s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Střechy NOSVO s.r.o., TARAN s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., CHIRAMPOL s.r.o, ASET studio s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., RELIABILITY s.r.o., SAVE MAX, a.s., EFEKT PLUS s.r.o., Kosmas s.r.o., RL-CORPUS s.r.o.,