První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Co je to počítač?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Čelechovice, Bousín, Vikantice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SIT-IN CZ, s.r.o., e-cars trading s.r.o., EDUWIN s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., TARAN s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Simply You Pharmaceuticals, a. s., KABA s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, TAU COLOR a.s., Květinářství Michaela s.r.o. , UNITOP spol. s r.o., KMa s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s.,