První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Jak psát počítačový kód?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dolany, Pňovice, Bratrušov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: OK DESIGN s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., WAY MORAVA, s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., TAU COLOR a.s., CHIRAMPOL s.r.o, RoseMode, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., ASET studio s.r.o., TRUMF International s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, obchodní jednotky Galerie Šantovka, UNITOP spol. s r.o.,