První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Vranovice-Kelčice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak obnovím tovární nastavení počítače? Co je počítačový programátor? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jaký druh počítače potřebuji? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak mohu zálohovat počítač? Jak starý je můj počítač? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak mám urychlit svůj počítač? Jak deautorizovat počítač na itunes? Co je moje IP adresa počítače? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak přenést itunes do jiného počítače? Co je mozek počítače? Jak dostat virus z počítače? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Co je zelená výpočetní technika? Jak změnit název počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: EXCIMER, s.r.o., e-cars trading s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., MODOS spol. s r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, DHK ZORA Olomouc, OK DESIGN s.r.o., RIOX spol. s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , TRUMF International s.r.o., TARAN s.r.o., TAU COLOR a.s., WAY MORAVA, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., KABA s.r.o., NEUROLOGIE, GROBER PROJECT, s.r.o., VENDINGNET s.r.o.,