První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Vlkoš?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak čistit klávesnici počítače? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak zálohovat iphone do počítače? Co je počítačový soubor cookie? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak chránit váš počítač? Co je nejlepší stolní počítač? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Co to znamená pro počítače? Jak urychlit váš počítač? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Co je procesor počítače? Jak mám urychlit počítač? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Co je na mém počítači bonjour? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak odstranit počítačový virus? Jak vybudovat herní počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: EFETI, spol. s r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , DHK ZORA Olomouc, ASET studio s.r.o., ALSICO s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Levné knihy a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , M&T Stavby -Reality s.r.o., TRUMF International s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., ARGUS, spol. s.r.o., KMa s.r.o., RoseMode, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Can21 Olomouc, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s.,