První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Stříbrnice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak skenovat dokument do počítače? Jak urychlit můj počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak, aby váš počítač nespal? Jak ukládat youtube videa do počítače? Jak obnovit okna počítače 7? Jak autorizujete počítač pro itunes? Co je stolní počítač? Jak ripovat DVD do počítače? Jak najít IP adresu na počítači? Jak získat volný počítač? Co dělá ram pro počítač? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: STAVING engineering s.r.o., EDUWIN s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , RIOX spol. s.r.o., MODOS spol. s r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Can21 Olomouc, OK DESIGN s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., A1 Team CZ s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, GROBER PROJECT, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, TOMSTAV Olomouc, VENDINGNET s.r.o.,