První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Stříbrnice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak obnovit okna počítače 7? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak posílat text z počítače? Jak dálkově vypnout počítač? Jak, aby váš počítač nespal? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak skenovat dokument do počítače? Co znamená RAM v počítačích? Jak autorizovat počítač na itunes mac? Jak změnit název počítače na mac? Jak resetovat počítač? Kdo opraví počítač? Jak se připojit k počítači? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Má můj počítač bluetooth? Můžu faxovat z počítače? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Co je počítačové kódování? Jak zkontrolovat specifikace počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DELIKA s.r.o. , FAST interier a design, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., OLSTROJ s.r.o., ALSICO s.r.o., RIOX spol. s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., MICOS spol. s r. o., TAU COLOR a.s., Profi-Communication, s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., NEUROLOGIE, DHK ZORA Olomouc, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , VENA - TRADE, s.r.o. , GROBER PROJECT, s.r.o.,