První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Stříbrnice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak obnovit okna počítače 7? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak víte, zda má počítač virus? Jak dát dohromady počítač? Co je počítačový hardware? Jak koupit počítač? Jak stahovat hudbu do počítače? Co je počítačový program? Jak otřít okna systému Windows 7? Jak přenést itunes do nového počítače? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak vymazat počítač? Jak zálohovat počítač? Jak vybudovat herní počítač? Jak urychlit váš počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak opravit obrazovku počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: ARGUS, spol. s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., NEUROLOGIE, Kosmas s.r.o., KMa s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., RIOX spol. s.r.o., TRUMF International s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, OK DESIGN s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , Střechy NOSVO s.r.o., RoseMode, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., LUMIMONT s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., UNITOP spol. s r.o.,