První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Rovensko?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Proč je obrazovka počítače na bok? Co je notebook? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Co je serverový počítač? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Proč můj počítač zamrzne? Co je moje IP adresa počítače? Jak připojit Apple tv k počítači? Jak připojit počítač k wifi? Co je RAM v počítači? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak psát na instagram z počítače? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Co je počítačový software? Jak obnovit heslo počítače? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak dobrý je můj počítač? Jak defragmentovat počítače? Co dělá ram pro počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: LUMIMONT s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., MODOS spol. s r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Farma Bystročice s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Elefant Vítkov a.s., GROBER PROJECT, s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , OK DESIGN s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., ALSICO s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., RELIABILITY s.r.o., e-cars trading s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Hopi Popi, a.s.,