První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Rapotín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Kolik RAM má můj počítač? Jak změnit heslo na počítači? Jak na reimage počítače? Kolika bitový je můj počítač? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak skenovat do počítače? Co je počítačový hacking? Co je moje IP adresa počítače? Jak připojit dva počítače? Jak vytvořit počítač od nuly? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak se připojit ipad k počítači? Co je počítačové programování? Jaký je název mého počítače? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak mohu otřít počítač? Mohu poslat fax z počítače? Co je počítačová gramotnost?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: 2K CONSULTING s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., MODOS spol. s r.o., e-cars trading s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, DACH systém s.r.o., KMa s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., DHK ZORA Olomouc, TRUMF International s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , VENDINGNET s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., DELIKA s.r.o. , Brázdovo kuře s.r.o.,