První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Jak vytvořit herní počítač?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bohuslávky, Babice, Přáslavice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ASET studio s.r.o., DACH systém s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., MICOS spol. s r. o., SCHIEBEL, s.r.o. , KABA s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., TRUMF International s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., EDUWIN s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, TOMSTAV Olomouc, Kosmas s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., LUMIMONT s.r.o., DHK ZORA Olomouc, SAVE MAX, a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Westcombe International Research, s.r.o.,