První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Rájec?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak odstranit virus z počítače? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak zjistit heslo počítače? Co je informatika? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Co dělá počítač rychlejší? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak najít název počítače? Jak najít IP adresu na počítači? Jak přeformátovat počítač? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Kolik zlata je v počítači? Jak udělat text z počítače? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Kdo dělá lenovo počítače? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak získat volný počítač? Proč počítače zpomalují? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , EDUWIN s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., MODOS spol. s r.o., DELIKA s.r.o. , obchodní jednotky Galerie Šantovka, A2 ARCHITEKTI s.r.o., Kosmas s.r.o., Hopi Popi, a.s., OLSTROJ s.r.o., TOMSTAV Olomouc, KMa s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., DACH systém s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., NEUROLOGIE, TARAN s.r.o.,