První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Přerov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak koupit počítač? Jak změnit heslo na počítači? Jak zamknout počítač? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak se připojit k počítači? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Jak odstranit cookies z počítače? Jak uvolnit počítač? Jak restartuji počítač? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak autorizovat počítač na itunes? Co je moje IP adresa počítače? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Co je můj počítač? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: RELIABILITY s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Can21 Olomouc, KMa s.r.o., DELIKA s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., GROBER PROJECT, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., OK DESIGN s.r.o., LUMIMONT s.r.o., KABA s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, EXCIMER, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, EDUWIN s.r.o., Levné knihy a.s., MICOS spol. s r. o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic,