První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Co je nejlepší počítač?

Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hranice, Mladeč, Dzbel a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, TOMSTAV Olomouc, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TRUMF International s.r.o., Hopi Popi, a.s., ARKO TECHNOLOGY, a.s., WAY MORAVA, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., MICOS spol. s r. o., EFEKT PLUS s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., e-cars trading s.r.o., KMa s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., ASET studio s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, MODOS spol. s r.o.,