První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Postřelmov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak zlepšit výkon počítače? Jak zálohovat počítač? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jak psát počítačový kód? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Proč počítače zpomalují? Jaký mám počítač? Co je kvantový počítač? Co je můj počítač? Jak zjistit, zda má počítač virus? Kolik stojí počítač? Co je počítačová gramotnost? Jak se zbavit starých počítačů? Jak úplně resetovat počítač? Jak fungují počítačové viry? Je můj počítač 64 bit? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: UNITOP spol. s r.o., NEUROLOGIE, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., TAU COLOR a.s., Shoebox CZ s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., EXCIMER, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, DHK ZORA Olomouc, Farma Bystročice s.r.o., RoseMode, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , Elefant Vítkov a.s., CHIRAMPOL s.r.o, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, MODOS spol. s r.o., 2K CONSULTING s.r.o.,