První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Postřelmov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co dělá počítač rychlejší? Co jsou počítačové brýle? Jak změnit heslo počítače? Jak aktualizovat počítač? Proč můj počítač zamrzne? Kolik stojí vybudování počítače? Jak obnovit počítač? Co je počítačový hacking? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Co jsou počítačové informační systémy? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Co hledat při nákupu počítače? Jak dát dohromady počítač? Kolik má můj počítač? Jak resetujete počítač? Co je počítačový virus? Mohu poslat fax z počítače? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DHK ZORA Olomouc, EFETI, spol. s r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., SCHIEBEL, s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., OK DESIGN s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, RIOX spol. s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., ASET studio s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o.,