První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Pěnčín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak resetujete počítač? Co dělat se starými počítači? Jak uložit video youtube do počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Mohu poslat fax z počítače? Kdo opraví počítač? Jak udělat text z počítače? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Je můj počítač zapnutý? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak najít název počítače? Co je počítačová síť? Jak připojit počítač k televizoru? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Co je cloud computing? Jaký je název mého počítače? Jak odstranit virus z počítače? Jak přenést VHS do počítače? Má můj počítač virus? Proč je obrazovka počítače na bok?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: EFEKT PLUS s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., KMa s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , VENDINGNET s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., EFETI, spol. s r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, KABA s.r.o., OK DESIGN s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, TARAN s.r.o., ASET studio s.r.o., ALSICO s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., TOMSTAV Olomouc,