První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Lhotka?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak programovat počítač? Jak připojit počítač k televizoru? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak starý je můj počítač? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak skenovat do počítače? Jak uložit video youtube do počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Co dělá počítač rychlejší? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Co jsou cookies na počítači? Jak na snímek na počítači? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak čistit obrazovku počítače? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Kdy je nejlepší čas koupit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DHK ZORA Olomouc, ALSICO s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., RL-CORPUS s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., NEUROLOGIE, M&T Stavby -Reality s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, e-cars trading s.r.o., UNITOP spol. s r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Profi-Communication, s.r.o., Hopi Popi, a.s., Květinářství Michaela s.r.o. , Kosmas s.r.o., TARAN s.r.o., OK DESIGN s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s.,