První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Lhotka?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Můžu faxovat z počítače? Kolika bitový je můj počítač? Jak vymazat počítač? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Co jsou soubory cookie počítače? Kde recyklovat počítače? Co jsou počítačové informační systémy? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak kontrolovat teplotu počítače? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak vytvořit počítačový stůl? Co je nejlepší počítač? Co je moje IP adresa počítače? Jak úplně resetovat počítač? Jak skenovat do počítače? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak obnovím tovární nastavení počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: M&T Stavby -Reality s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Hopi Popi, a.s., KMa s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., OLSTROJ s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, ASET studio s.r.o., TAU COLOR a.s., TARAN s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, TANO TECHNIK, spol. s r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., GROBER PROJECT, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, RoseMode, s.r.o., e-cars trading s.r.o., LUMIMONT s.r.o.,