První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Lesnice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Proč je můj počítač tak hlasitý? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Co dělat, když počítač zamrzne? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak přenést VHS do počítače? Jak najít IP adresu počítače? Jak vyčistit počítač? Jak ukládat youtube videa do počítače? Co je počítačové inženýrství? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak obnovit heslo počítače? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak připojit telefon k počítači? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak psát na instagram z počítače? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jak na obrázek z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Shoebox CZ s.r.o., OK DESIGN s.r.o., Can21 Olomouc, NEUROLOGIE, EDUWIN s.r.o., TAU COLOR a.s., MODOS spol. s r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., ASET studio s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , TARAN s.r.o., Kosmas s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, EFEKT PLUS s.r.o., DACH systém s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, KMa s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., Levné knihy a.s.,