První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Kostelec na Hané?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak zálohovat počítač? Kdo vynalezl počítač? Co je kvantový počítač? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Jak získat text z počítače? Co je moje IP adresa počítače? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Co je počítačový červ? Co je nejlepší stolní počítač? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Jak resetujete počítač? Kolik energie používá můj počítač? Jak dostat virus z počítače? Co znamená RAM v počítačích? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak čistit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TOMSTAV Olomouc, TARAN s.r.o., KABA s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Brázdovo kuře s.r.o., LUMIMONT s.r.o., SAVE MAX, a.s., DACH systém s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, ALSICO s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Elefant Vítkov a.s., Shoebox CZ s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, UNITOP spol. s r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o.,