První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Jindřichov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Co dělají počítačoví vědci? Jak autorizovat počítače? Jak čistit klávesnici počítače? Co je stolní počítač? Můžu faxovat z počítače? Jak opravit pomalý počítač? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jak starý je můj počítač? Jak skenovat z počítače? Proč počítače zpomalují? Jaký mám počítač? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Co je počítačový červ? Je můj počítač zapnutý? Jak udělat screenshot na počítači? Má můj počítač virus? Co je procesor počítače? Jak kopírovat DVD do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: ARGUS, spol. s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Shoebox CZ s.r.o., STAVING engineering s.r.o., RIOX spol. s.r.o., DACH systém s.r.o., KABA s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, TOMSTAV Olomouc, TVARBET MORAVIA, a.s., ALSICO s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., EXCIMER, s.r.o., Levné knihy a.s., KMa s.r.o., EDUWIN s.r.o.,