První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Jindřichov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Co je stolní počítač? Jak odstranit virus z počítače? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak obnovit počítačová okna 7? Jak obnovit počítač na tovární? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jak faxovat z počítače? Co je počítačový server? Kdo opraví počítač? Jak se připojit ipad k počítači? Jak přeformátovat počítač? Jak vytvořit počítač? Jak na snímek na počítači? Co je počítačový virus? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak rychleji vytvořit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Westcombe International Research, s.r.o., NEUROLOGIE, EFETI, spol. s r.o., KMa s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., RoseMode, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o., EXCIMER, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , TANO TECHNIK, spol. s r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, TRUMF International s.r.o., Levné knihy a.s., RIOX spol. s.r.o., ASET studio s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Střechy NOSVO s.r.o.,