První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Hradčany-Kobeřice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak na obrázek z počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak kraslit na počítači? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak otočit obrazovku počítače? Proč můj počítač pípá? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak mám defragmentovat můj počítač? Co je počítačový červ? Proč počítače zpomalují? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak získat volný počítač? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Jak rychleji spustit počítač? Jaká je má specifikace počítače? Jak opravit obrazovku počítače? Proč můj počítač stále havaruje?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: WAY MORAVA, s.r.o., Hopi Popi, a.s., VENDINGNET s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Elefant Vítkov a.s., Profi-Communication, s.r.o., MICOS spol. s r. o., MODOS spol. s r.o., DELIKA s.r.o. , DHK ZORA Olomouc, LUMIMONT s.r.o., RELIABILITY s.r.o., RoseMode, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Farma Bystročice s.r.o., EDUWIN s.r.o., ASET studio s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC,