První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Haňovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Proč můj počítač zamrzne? Jak dát dohromady počítač? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak čistit klávesnici počítače? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak ukládat youtube videa do počítače? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak zvýšit rychlost počítače? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak mohu vyčistit počítač? Jak mám urychlit svůj počítač? Jak otřít můj počítač? Jak čistit obrazovku počítače? Jak uvolnit počítač? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak rychleji spouštět počítač? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak resetuji počítač? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: 2K CONSULTING s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., DACH systém s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, TARAN s.r.o., DELIKA s.r.o. , LUMIMONT s.r.o., Elefant Vítkov a.s., Westcombe International Research, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., Hopi Popi, a.s., Kosmas s.r.o., EXCIMER, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., SAVE MAX, a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , SIT-IN CZ, s.r.o.,