První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Dřevohostice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Týká se mě konec windows 7?? Jak stahovat dvd do počítače? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak vyčistit obrazovku počítače? Jak připojit tiskárnu k počítači? Co je počítačové inženýrství? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Jak udělat počítačový virus? Kdo vyrobil počítač? Jak se stát počítačovým programátorem? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Co je nejlepší počítač? Jak obnovit heslo počítače? Co dělají počítačoví vědci? Kde koupit počítačové díly? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jsme příliš závislí na počítačích? Co je počítačové programování?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: ASET studio s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., TARAN s.r.o., e-cars trading s.r.o., TRUMF International s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , RoseMode, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TAU COLOR a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, M&T Stavby -Reality s.r.o., Levné knihy a.s., RELIABILITY s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Can21 Olomouc, STAVING engineering s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , KABA s.r.o.,