První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Domašov nad Bystřicí?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak fungují počítačové viry? Co je počítačový virus? Co dělat se starými počítači? Co je počítačový program? Proč se můj počítač sám vypne? Jak faxovat z počítače? Co je stolní počítač? Co je počítačový hardware? Co dělat se starým počítačem? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Co dělají počítačoví programátoři? Jak si vzít screenshot na počítači? Co je počítačové inženýrství? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak stahovat itunes na počítači? Co je zelená výpočetní technika? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jaký typ počítače mám? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Co znamená RAM v počítačích?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: VENDINGNET s.r.o., ALSICO s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., DELIKA s.r.o. , SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, SCHIEBEL, s.r.o. , KMa s.r.o., e-cars trading s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., FAST interier a design, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Simply You Pharmaceuticals, a. s., Střechy NOSVO s.r.o., EFETI, spol. s r.o., LUMIMONT s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, MICOS spol. s r. o.,