První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Daskabát?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co je vše v jednom počítači? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak čistit klávesnici počítače? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak se připojit k počítači? Jak formátovat počítač? Co dělat, když počítač zamrzne? Jaký druh počítače potřebuji? Jak změnit heslo počítače? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak najít IP adresu na počítači? Jak změnit název počítače na mac? Proč je obrazovka počítače na bok? Kolik stojí vybudování počítače? Je můj počítač 64 bit? Jak zlepšit výkon počítače? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Co je nejlepší počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TVARBET MORAVIA, a.s., A1 Team CZ s.r.o., KABA s.r.o., TARAN s.r.o., UNITOP spol. s r.o., KMa s.r.o., OK DESIGN s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, 2K CONSULTING s.r.o., RIOX spol. s.r.o., SAVE MAX, a.s., e-cars trading s.r.o., Elefant Vítkov a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Kosmas s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. ,