První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Budětsko?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Jak se připojit k počítači? Jaký je název mého počítače? Jak úplně resetovat počítač? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak zlepšit výkon počítače? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Proč je můj počítač pomalý? Jak připojit počítač k televizoru? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak resetovat počítač dell? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Jak otřít okna systému Windows 7?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Elefant Vítkov a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, ASET studio s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , GROBER PROJECT, s.r.o., Hopi Popi, a.s., SAVE MAX, a.s., TAU COLOR a.s., RoseMode, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, M&T Stavby -Reality s.r.o., MICOS spol. s r. o., Shoebox CZ s.r.o., LUMIMONT s.r.o., ALSICO s.r.o., TRUMF International s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Can21 Olomouc,