První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Budětsko?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jaký bit je můj počítač? Jak sestavit počítač? Jak zlepšit výkon počítače? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak autorizovat počítač? Co to znamená pro počítače? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Co je počítačová gramotnost? Jak najít IP adresu počítače? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jaký typ počítače mám? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak se zbavit starých počítačů? Jak vytvořit herní počítač? Jak odstranit počítačový virus? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Střechy NOSVO s.r.o., ALSICO s.r.o., EXCIMER, s.r.o., ASET studio s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., GROBER PROJECT, s.r.o., SAVE MAX, a.s., DELIKA s.r.o. , ARKO TECHNOLOGY, a.s., TVARBET MORAVIA, a.s., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., MODOS spol. s r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., KMa s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., RELIABILITY s.r.o., TARAN s.r.o., Kosmas s.r.o., RoseMode, s.r.o.,