První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Loučná nad Desnou?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Proč můj počítač pípá? Co je paměť počítače? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak se připojit k počítači? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak stahovat itunes na počítači? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak se zbavit viru na počítači? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak dát dohromady počítač? Proč můj počítač stále zamrzá? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Proč se počítač restartuje? Kdo vyrobil počítač? Jak zálohovat počítač? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak připojit telefon k počítači? Kdo vynalezl počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Can21 Olomouc, M&T Stavby -Reality s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., ARGUS, spol. s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Květinářství Michaela s.r.o. , DHK ZORA Olomouc, DACH systém s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, ALSICO s.r.o., MICOS spol. s r. o., KMa s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , TRUMF International s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., UNITOP spol. s r.o.,