První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Osek nad Bečvou?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak urychlit váš počítač? Jak přenést VHS do počítače? Je můj počítač zapnutý? Kolik RAM má můj počítač? Co je cloud computing? Co je počítačový inženýr? Jak stahovat youtube videa do počítače? Kde opravit notebook? Co je moje IP adresa počítače? Jak stahovat itunes na počítači? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak na snímek na počítači? Jak starý je můj počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak uvolnit počítač? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak zjistit heslo počítače? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Co je počítačový monitor?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: ALSICO s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, WAY MORAVA, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, VENA - TRADE, s.r.o. , EDUWIN s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Hopi Popi, a.s., Profi-Communication, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., NEUROLOGIE, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., e-cars trading s.r.o., Levné knihy a.s.,