První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

EET

Nabízíme kompletní řešení elektronické evidence tržeb (EET) od analýzy Vašich potřeb až k dodání a instalaci techniky. V případě zájmu nás neváhejte kontatovat.

Jak rychlý je můj počítač? Jak změnit název počítače? Co je mozek počítače? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak stahovat itunes na počítači? Co je počítačové programování? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Co je počítačový software? Jak formátovat počítač? Co je počítačový inženýr? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak mohu vyčistit počítač? Jak uložit youtube video do počítače? Jak rychleji vytvořit počítač? Týká se mě konec windows 7?? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Má můj počítač virus? Mohu získat i text z počítače? Jak stáhnout video youtube do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Kosov, Těšetice, Lutín a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Shoebox CZ s.r.o., DELIKA s.r.o. , OK DESIGN s.r.o., EFETI, spol. s r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Střechy NOSVO s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., EDUWIN s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, DACH systém s.r.o., KMa s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., RoseMode, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., SCHIEBEL, s.r.o. , MODOS spol. s r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , TARAN s.r.o., EXCIMER, s.r.o.,

a