První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

EET

Nabízíme kompletní řešení elektronické evidence tržeb (EET) od analýzy Vašich potřeb až k dodání a instalaci techniky. V případě zájmu nás neváhejte kontatovat.

Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Co je počítačová síť? Jak faxovat z počítače? Jak zjistit heslo počítače? Jak chránit váš počítač? Co je počítačové kódování? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak změnit název počítače? Jak ukládat youtube videa do počítače? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak rychleji spustit počítač? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Co dělají počítačoví inženýři? Jak obnovím počítač? Jak přenést VHS do počítače? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak zálohovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hrabová, Hrubčice, Tršice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, LUMIMONT s.r.o., DACH systém s.r.o., EXCIMER, s.r.o., MODOS spol. s r.o., NEUROLOGIE, WAY MORAVA, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., EFEKT PLUS s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, SCHIEBEL, s.r.o. , OK DESIGN s.r.o., TOMSTAV Olomouc, EDUWIN s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, EFETI, spol. s r.o., A1 Team CZ s.r.o.,