První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

EET

Nabízíme kompletní řešení elektronické evidence tržeb (EET) od analýzy Vašich potřeb až k dodání a instalaci techniky. V případě zájmu nás neváhejte kontatovat.

Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Jak připojit Apple tv k počítači? Mohu získat i text z počítače? Jak odemknout počítač? Kolik energie používá můj počítač? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak vytvořit herní počítač? Co je vše v jednom počítači? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Co je počítačová gramotnost? Co je počítačový monitor? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak programovat počítač? Může můj počítač spustit tuto hru? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak uvolnit počítač? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Dubicko, Čehovice, Lipinka a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Květinářství Michaela s.r.o. , TOMSTAV Olomouc, LUMIMONT s.r.o., OLSTROJ s.r.o., STAVING engineering s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , ALSICO s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., MICOS spol. s r. o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Střechy NOSVO s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., DELIKA s.r.o. , MODOS spol. s r.o., RIOX spol. s.r.o., SAVE MAX, a.s., GROBER PROJECT, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, TRUMF International s.r.o.,