První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

EET

Nabízíme kompletní řešení elektronické evidence tržeb (EET) od analýzy Vašich potřeb až k dodání a instalaci techniky. V případě zájmu nás neváhejte kontatovat.

Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak zálohovat iphone do počítače? Co je cloud computing? Jaká je má specifikace počítače? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak sestavit počítač? Kde koupit počítačové díly? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak vymazat počítač? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak stahovat itunes na počítači? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Kdo opraví notebook? Jak zobrazit specifikace počítače? Jaký typ počítače mám? Co dělat se starými počítači? Jak čistit obrazovku počítače? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Postřelmůvek, Luká, Hraběšice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., NEUROLOGIE, EXCIMER, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., TAU COLOR a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, MODOS spol. s r.o., Brázdovo kuře s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., KMa s.r.o., Kosmas s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , e-cars trading s.r.o., VENDINGNET s.r.o., MICOS spol. s r. o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, KABA s.r.o., RoseMode, s.r.o.,