První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

EET

Nabízíme kompletní řešení elektronické evidence tržeb (EET) od analýzy Vašich potřeb až k dodání a instalaci techniky. V případě zájmu nás neváhejte kontatovat.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak změnit heslo počítače? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak resetujete počítač? Jak, aby váš počítač nespal? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak stahovat hudbu do počítače? Jak ukládat youtube videa do počítače? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak kraslit na počítači? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak fungují počítačové viry? Proč můj počítač pípá? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak změnit heslo na počítači? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Nelešovice, Kamenná, Uničov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: UNITOP spol. s r.o., OLSTROJ s.r.o., RoseMode, s.r.o., Can21 Olomouc, EFETI, spol. s r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, SAVE MAX, a.s., DHK ZORA Olomouc, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., e-cars trading s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, RELIABILITY s.r.o., ALSICO s.r.o., NEUROLOGIE, KMa s.r.o., FAST interier a design, s.r.o.,