První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

EET

Nabízíme kompletní řešení elektronické evidence tržeb (EET) od analýzy Vašich potřeb až k dodání a instalaci techniky. V případě zájmu nás neváhejte kontatovat.

Jak psát na instagram z počítače? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak zálohovat počítač? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak nahrávat zvuk z počítače? Co dělat se starým počítačem? Jak připojit počítač k wifi? Jaký druh počítače potřebuji? Jak autorizujete počítač pro itunes? Jak resetovat počítač? Kde mohu prodat svůj počítač? Co je na mém počítači bonjour? Co hledat při nákupu počítače? Co je počítačový server? Kde koupit počítače? Jak restartovat počítač? Kolik RAM má můj počítač? Jak mohu vyčistit počítač? Jak resetovat počítač dell? Jak posílat text z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Bukovany, Litovel, Měrovice nad Hanou a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: ALSICO s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Kosmas s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., STAVING engineering s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., TOMSTAV Olomouc, TAU COLOR a.s., Can21 Olomouc, OLSTROJ s.r.o., TRUMF International s.r.o., Elefant Vítkov a.s., EDUWIN s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, 2K CONSULTING s.r.o., TARAN s.r.o., RIOX spol. s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., A1 Team CZ s.r.o.,