První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

EET

Nabízíme kompletní řešení elektronické evidence tržeb (EET) od analýzy Vašich potřeb až k dodání a instalaci techniky. V případě zájmu nás neváhejte kontatovat.

Jak mohu připojit počítač k televizoru? Kolik stojí vybudování počítače? Kolik energie používá můj počítač? Co je počítačové inženýrství? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak udělat počítačovou hru? Jak se připojit ipad k počítači? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak autorizovat počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Proč se počítač restartuje? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak čistit počítač? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Kdo vyrobil počítač? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak najít název počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Náměšť na Hané, Police, Koválovice-Osíčany a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Elefant Vítkov a.s., Hopi Popi, a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, ARKO TECHNOLOGY, a.s., Brázdovo kuře s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Levné knihy a.s., e-cars trading s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., TARAN s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., EXCIMER, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., RIOX spol. s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, EFEKT PLUS s.r.o., OK DESIGN s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. ,