První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

EET

Nabízíme kompletní řešení elektronické evidence tržeb (EET) od analýzy Vašich potřeb až k dodání a instalaci techniky. V případě zájmu nás neváhejte kontatovat.

Co to znamená pro počítače? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak přeformátovat počítač? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Týká se mě konec windows 7?? Co je počítačový inženýr? Jak vytvořit počítač? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak se zbavit starých počítačů? Jak vymazat mezipaměť počítače? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Kdo vynalezl počítač? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak zlepšit výkon počítače? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Plumlov, Želatovice, Špičky a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: Levné knihy a.s., DACH systém s.r.o., MICOS spol. s r. o., OLSTROJ s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Profi-Communication, s.r.o., KMa s.r.o., RoseMode, s.r.o., Hopi Popi, a.s., Can21 Olomouc, RL-CORPUS s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., EDUWIN s.r.o., TARAN s.r.o., Elefant Vítkov a.s., CHIRAMPOL s.r.o, FAST interier a design, s.r.o., TOMSTAV Olomouc,