První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

EET

Nabízíme kompletní řešení elektronické evidence tržeb (EET) od analýzy Vašich potřeb až k dodání a instalaci techniky. V případě zájmu nás neváhejte kontatovat.

Jak opravit obrazovku počítače? Jak připojit Apple tv k počítači? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak odemknout počítač? Jak posílat text z počítače? Jak změnit název počítače na mac? Co je pc stojan pro počítač? Jak mám urychlit počítač? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Co je na mém počítači bonjour? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak myslet jako počítačový vědec? Co je procesor počítače? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak vytvořit svůj vlastní herní počítač? Jak se zbavit starých počítačů? Co je to počítač? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Kolik elektřiny počítač používá?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hraničné Petrovice, Otaslavice, Mutkov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: A2 ARCHITEKTI s.r.o., EXCIMER, s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., RIOX spol. s.r.o., LUMIMONT s.r.o., KMa s.r.o., e-cars trading s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, EFETI, spol. s r.o., A1 Team CZ s.r.o., SAVE MAX, a.s., RELIABILITY s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, EDUWIN s.r.o., Elefant Vítkov a.s., STAVING engineering s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o.,