První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

EET

Nabízíme kompletní řešení elektronické evidence tržeb (EET) od analýzy Vašich potřeb až k dodání a instalaci techniky. V případě zájmu nás neváhejte kontatovat.

Kolik stojí vybudování počítače? Jak najít IP adresu na počítači? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Co to znamená pro počítače? Co je počítačové inženýrství? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak telefonovat bez počítače? Kde mohu prodat svůj počítač? Jak dálkově vypnout počítač? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak sledovat televizi na počítači? Jak resetovat počítač dell? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak autorizujete počítač pro itunes? Jak připojit počítač k wifi?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Černotín, Radkovy, Loštice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: obchodní jednotky Galerie Šantovka, Westcombe International Research, s.r.o., TARAN s.r.o., Can21 Olomouc, Květinářství Michaela s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., Levné knihy a.s., EXCIMER, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., DHK ZORA Olomouc, Brázdovo kuře s.r.o., DACH systém s.r.o., Elefant Vítkov a.s., ALSICO s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., LUMIMONT s.r.o., TRUMF International s.r.o., OLSTROJ s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o.,