První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

EET

Nabízíme kompletní řešení elektronické evidence tržeb (EET) od analýzy Vašich potřeb až k dodání a instalaci techniky. V případě zájmu nás neváhejte kontatovat.

Co je počítačové programování? Co je počítačový server? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak skenovat do počítače? Mohu spustit na svém počítači? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Kde koupit počítač? Jak odstranit virus z počítače? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak opravit obrazovku počítače? Co je nejlepší počítač? Jak změnit název počítače? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Jak odstranit počítačový virus?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Turovice, Radvanice, Mladeč a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, EDUWIN s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., LUMIMONT s.r.o., VENDINGNET s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., TOMSTAV Olomouc, OK DESIGN s.r.o., RoseMode, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, CHIRAMPOL s.r.o, SIT-IN CZ, s.r.o., FAST interier a design, s.r.o.,