První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

EET

Nabízíme kompletní řešení elektronické evidence tržeb (EET) od analýzy Vašich potřeb až k dodání a instalaci techniky. V případě zájmu nás neváhejte kontatovat.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Co je RAM v počítači? Jak vyčistit obrazovku počítače? Jak obnovit počítač? Proč se počítač restartuje? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Má můj počítač bluetooth? Jak přeformátovat počítač? Má můj počítač virus? Jak urychlit váš počítač? Kdo opraví notebook? Kde recyklovat počítače? Co jsou počítačové brýle? Co je zelená výpočetní technika? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Kolik RAM má můj počítač? Jak připojit počítač k televizi? Jak změnit heslo počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Velká Bystřice, Turovice, Vyšehoří a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: GROBER PROJECT, s.r.o., DACH systém s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., e-cars trading s.r.o., SAVE MAX, a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, RL-CORPUS s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, VENDINGNET s.r.o., STAVING engineering s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., ASET studio s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., Kosmas s.r.o., TRUMF International s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. ,