První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

EET

Nabízíme kompletní řešení elektronické evidence tržeb (EET) od analýzy Vašich potřeb až k dodání a instalaci techniky. V případě zájmu nás neváhejte kontatovat.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Jak se připojit k počítači? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak autorizovat počítače? Kdo dělá lenovo počítače? Jak dobrý je můj počítač? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak defragmentovat počítač? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Jak autorizujete počítač pro itunes? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak mohu vyčistit počítač? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak urychlit váš počítač? Kde koupit počítače? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak připojit počítač k wifi? Kolik zlata je v počítači? Jak restartovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Charváty, Tučín, Jesenec a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: WAY MORAVA, s.r.o., Can21 Olomouc, Shoebox CZ s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , DHK ZORA Olomouc, ALSICO s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Hopi Popi, a.s., Westcombe International Research, s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , TRUMF International s.r.o., SAVE MAX, a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Kosmas s.r.o., VENDINGNET s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., DACH systém s.r.o.,