První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

EET

Nabízíme kompletní řešení elektronické evidence tržeb (EET) od analýzy Vašich potřeb až k dodání a instalaci techniky. V případě zájmu nás neváhejte kontatovat.

Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak resetovat počítač dell? Co je nejlepší stolní počítač? Jak udělat text z počítače? Kolik zlata je v počítači? Co je vše v jednom počítači? Jak úplně resetovat počítač? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak programovat počítač? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak odstranit cookies na počítači? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak připojit telefon k počítači? Co je počítačový hardware? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak čistit obrazovku počítače? Jak skenovat dokument do počítače? Proč je můj počítač tak hlasitý?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hlásnice, Potštát, Pavlov a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, NEUROLOGIE, CHIRAMPOL s.r.o, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Hopi Popi, a.s., Kosmas s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., KMa s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., RoseMode, s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , Simply You Pharmaceuticals, a. s., DACH systém s.r.o.,