První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

EET

Nabízíme kompletní řešení elektronické evidence tržeb (EET) od analýzy Vašich potřeb až k dodání a instalaci techniky. V případě zájmu nás neváhejte kontatovat.

Nezávazná objednávka služeb

Jméno a příjmení:
Obec:
Telefon:
E-mail:
Popis problému:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů*
 

* Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje pouze pro účely této objednávky.

Kolik stojí vybudování počítače? Jak defragmentovat počítače? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Jak změnit heslo na počítači? Jak streamovat z počítače do televize? Co je notebook? Co je počítačové kódování? Co je můj počítač? Co je serverový počítač? Co je počítačový software? Kolika bitový je můj počítač? Co je nejlepší stolní počítač? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Mohu spustit na svém počítači? Jak zálohovat počítač? Co je počítačový virus? Jak stahovat hudbu do počítače? Má můj počítač virus? Jak resetujete počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Veškeré naše služby, tj. servis a opravy počítačů, odvirování, záchrana dat provádíme nejen ve městě Olomouc, ale například také v obci Hraničné Petrovice, Věžky, Brodek u Konice a dalších v Olomouckém kraji, po dohodě i jinde po celé Moravě.

Výběr z našich referencí: KABA s.r.o., EFETI, spol. s r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , EXCIMER, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, LUMIMONT s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., DACH systém s.r.o., MODOS spol. s r.o., DELIKA s.r.o. , OLSTROJ s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Hopi Popi, a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, RELIABILITY s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., DHK ZORA Olomouc, Simply You Pharmaceuticals, a. s.,