První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Kojetín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co je počítačová myš? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak rychlý je můj počítač? Oprabdu končí widnows 7?? Má můj počítač virus? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak programovat počítač? Co je informatika? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak resetuji počítač? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jak psát počítačový kód? Jak defragmentovat váš počítač? Proč můj počítač pípá? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jaký bit je můj počítač? Jak defragmentovat můj počítač? Jak sdílet soubory mezi počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: MODOS spol. s r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , TAU COLOR a.s., KABA s.r.o., TARAN s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., TRUMF International s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., STAVING engineering s.r.o., e-cars trading s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., RoseMode, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Farma Bystročice s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o.,