První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Kamenná?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Jak uvolnit počítač? Jak přenést VHS do počítače? Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak stahovat hudbu do počítače? Co jsou cookies na počítači? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak udělat text z počítače? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Co je počítačový hacking? Jak najít název počítače? Jak úplně resetovat počítač? Jak zlepšit výkon počítače? Proč je můj počítač tak hlasitý? Co znamená RAM v počítačích? Co je zelená výpočetní technika? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jsme příliš závislí na počítačích?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Střechy NOSVO s.r.o., EFETI, spol. s r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Květinářství Michaela s.r.o. , EXCIMER, s.r.o., Can21 Olomouc, CHIRAMPOL s.r.o, SIT-IN CZ, s.r.o., SAVE MAX, a.s., Levné knihy a.s., TRUMF International s.r.o., RoseMode, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, M&T Stavby -Reality s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., RL-CORPUS s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, A2 ARCHITEKTI s.r.o.,