První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Rakůvka?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak dostat virus z počítače? Co to znamená pro počítače? Jak na homeo office?? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Mohu získat i text z počítače? Co je kvantový počítač? Jak najít specifikaci počítače? Jak opravit obrazovku počítače? Co je počítačová gramotnost? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak zálohovat iphone do počítače? Týká se mě konec windows 7?? Co je RAM v počítači? Jak přeformátovat počítač? Jak skenovat dokument do počítače? Kolik energie používá můj počítač? Co jsou cookies na počítači? Jaký počítač mám koupit? Když byl vyroben první počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Levné knihy a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , ARKO TECHNOLOGY, a.s., EXCIMER, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, LUMIMONT s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, MICOS spol. s r. o., DHK ZORA Olomouc, TRUMF International s.r.o., VENDINGNET s.r.o., DELIKA s.r.o. , ARGUS, spol. s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Střechy NOSVO s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, WAY MORAVA, s.r.o., KABA s.r.o.,