První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Bystročice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Kdo vyrobil počítač? Jak získat volný počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak dálkově vypnout počítač? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Co dělat se starými počítači? Co je můj počítač? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Můžu faxovat z počítače? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak chránit váš počítač? Jak změnit heslo na počítači? Jak urychlit počítač? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: RoseMode, s.r.o., TARAN s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, TANO TECHNIK, spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o., Hopi Popi, a.s., UNITOP spol. s r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, ASET studio s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, OK DESIGN s.r.o., DELIKA s.r.o. , Střechy NOSVO s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., Farma Bystročice s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , RELIABILITY s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. ,