První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Bystročice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Kolik RAM má můj počítač? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Kde opravit notebook? Jak zamknout počítač? Má můj počítač bluetooth? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Co je procesor počítače? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak ukládat youtube videa do počítače? Jak zvýšit rychlost počítače? Co je sálový počítač? Kde koupit počítačové díly? Co je zelená výpočetní technika? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak opravit počítač? Jak resetovat počítač? Jak rychleji spouštět počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: EFEKT PLUS s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., NEUROLOGIE, DACH systém s.r.o., Levné knihy a.s., EXCIMER, s.r.o., TARAN s.r.o., OK DESIGN s.r.o., EDUWIN s.r.o., ALSICO s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Brázdovo kuře s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , OLSTROJ s.r.o., Shoebox CZ s.r.o.,