První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Bystročice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak se připojit ipad k počítači? Jak defragmentovat váš počítač? Jak zcela otřít počítač? Jak obnovit iphone 4 bez počítače? Je můj počítač 64 bit? Jaký bit je můj počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Co jsou soubory cookie v počítači? Co dělat se starými počítači? Týká se mě konec windows 7?? Jak obnovím počítač? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak odstranit virus z počítače? Kolik elektřiny počítač používá? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Co dělá počítačový inženýr? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak přenést itunes do nového počítače? Kdy je nejlepší čas koupit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: VENDINGNET s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., OK DESIGN s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., KABA s.r.o., ASET studio s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , AUTOIMPORT CZ s.r.o. , ALSICO s.r.o., Hopi Popi, a.s., LUMIMONT s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, TRUMF International s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., WAY MORAVA, s.r.o., DELIKA s.r.o. , A1 Team CZ s.r.o., TOMSTAV Olomouc,