První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Bohdíkov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak najít IP adresu na počítači? Jaký bit je můj počítač? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak restartuji počítač? Jak vyčistit počítač? Jak autorizujete počítač pro itunes? Kde opravit notebook? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Co hledat při nákupu počítače? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Co je moje IP adresa počítače? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Mohu poslat fax z počítače? Jak udělat screenshot na počítači? Proč se počítač restartuje? Jak autorizovat počítač? Jak resetovat počítač? Jak propojit počítače? Jaký typ počítače mám?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: EFEKT PLUS s.r.o., OLSTROJ s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , A2 ARCHITEKTI s.r.o., VENDINGNET s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, LUMIMONT s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., CHIRAMPOL s.r.o, Farma Bystročice s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., EFETI, spol. s r.o., ALSICO s.r.o., NEUROLOGIE,