První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Servis počítače v obci Mrsklesy?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak odstranit cookies na počítači? Kde mohu prodat svůj počítač? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak mohu otřít počítač? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak sestavit počítač? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak připojit počítač k televizoru? Co je sálový počítač? Kolik zlata je v počítači? Kolik elektřiny počítač používá? Jak zamknout počítač? Můžu faxovat z počítače? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak se zbavit počítačového viru? Jak stahovat hudbu do počítače? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Can21 Olomouc, MODOS spol. s r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, NEUROLOGIE, Střechy NOSVO s.r.o., TAU COLOR a.s., 2K CONSULTING s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., TOMSTAV Olomouc, Simply You Pharmaceuticals, a. s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., KMa s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., SAVE MAX, a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., LUMIMONT s.r.o.,