První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Mrsklesy?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak defragmentovat váš počítač? Jak mohu otřít počítač? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak otřít počítač? Je můj počítač zapnutý? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Jak obnovit okna počítače 7? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Co je notebook? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Kde opravit notebook? Co je procesor počítače? Jak autorizovat počítač na itunes? Kolik má můj počítač? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TANO TECHNIK, spol. s r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., EFETI, spol. s r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, RoseMode, s.r.o., DACH systém s.r.o., Kosmas s.r.o., e-cars trading s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , AUTOIMPORT CZ s.r.o. , ASET studio s.r.o., TARAN s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., ALSICO s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., NEUROLOGIE, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC,