První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Mrsklesy?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak opravit pomalý počítač? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jaký je název mého počítače? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak změnit heslo počítače? Je můj počítač zapnutý? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Kolik RAM má můj počítač? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak se stát počítačovým programátorem? Co je počítačový software? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak vymazat mezipaměť počítače? Kde opravit počítač? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak mám udělat snímek na svém počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Westcombe International Research, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., NEUROLOGIE, ARGUS, spol. s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, UNITOP spol. s r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., OK DESIGN s.r.o., VENDINGNET s.r.o., MICOS spol. s r. o., STAVING engineering s.r.o., DHK ZORA Olomouc, ASET studio s.r.o., Kosmas s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., DACH systém s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. ,