První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Mrsklesy?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Proč můj počítač pípá? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Co je vše v jednom počítači? Jak urychlit můj počítač? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak skenovat do počítače? Jak fungují počítačové viry? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Kde opravit notebook? Jak vytvořit počítač? Jak urychlit počítač? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak kraslit na počítači? Jak víte, zda má počítač virus? Jak psát počítačový kód? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak sestavit počítač? Jak udělat počítačový virus?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: EFEKT PLUS s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Kosmas s.r.o., SAVE MAX, a.s., Elefant Vítkov a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, RIOX spol. s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Profi-Communication, s.r.o., MICOS spol. s r. o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Westcombe International Research, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., A1 Team CZ s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., TARAN s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., ALSICO s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s.,