První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Zvole?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak získat text z počítače? Jak odstranit cookies z počítače? Jak mám urychlit počítač? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak deautorizovat počítač? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak aktualizovat itunes na počítači? Co je počítačový inženýr? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Jak rychleji spustit počítač? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak fungují počítače? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak velký byl první počítač? Je můj počítač 64 bit? Co dělat se starými počítači? Jak faxovat z počítače? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Jsme příliš závislí na počítačích?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TOMSTAV Olomouc, RL-CORPUS s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Kosmas s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., EFETI, spol. s r.o., DACH systém s.r.o., DHK ZORA Olomouc, LUMIMONT s.r.o., Levné knihy a.s., KMa s.r.o., MODOS spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o., EXCIMER, s.r.o., EDUWIN s.r.o.,