První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Servis počítače v obci Velké Losiny?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak zobrazit specifikace počítače? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Jak dostat virus z počítače? Co je počítačový hacking? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Co je informatika? Jak získat volný počítač? Proč můj počítač zamrzne? Jak se zbavit starých počítačů? Kolik má můj počítač? Jaký druh počítače potřebuji? Jak změnit název počítače na mac? Jak vyčistit obrazovku počítače? Jak přenést VHS do počítače? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak zálohovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TAU COLOR a.s., WAY MORAVA, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Květinářství Michaela s.r.o. , SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, TVARBET MORAVIA, a.s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., EFETI, spol. s r.o., Kosmas s.r.o., TRUMF International s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Hopi Popi, a.s., TOMSTAV Olomouc, ASET studio s.r.o., RoseMode, s.r.o., TARAN s.r.o., NEUROLOGIE, STAVING engineering s.r.o.,