První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Uhřičice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak zlepšit výkon počítače? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak telefonovat bez počítače? Jak změnit heslo na počítači? Jak stahovat itunes na počítači? Jak fungují počítače? Jak mám urychlit svůj počítač? Jaký je název mého počítače? Jak připojit počítač k televizi? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Jak vymazat počítač? Co je procesor počítače? Jak restartovat počítač? Jak sdílet soubory mezi počítači? Co potřebujete k vybudování počítače? Jaký druh počítače potřebuji? Jak rozjasnit obrazovku počítače? Jak aktualizovat počítač? Je můj počítač 64 bit? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: WAY MORAVA, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Can21 Olomouc, RELIABILITY s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., RIOX spol. s.r.o., ALSICO s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Farma Bystročice s.r.o., EDUWIN s.r.o., EXCIMER, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, A1 Team CZ s.r.o., TRUMF International s.r.o., MICOS spol. s r. o., Kosmas s.r.o., e-cars trading s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. ,