První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Uhřičice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak aktualizovat počítač? Jak autorizovat počítač? Jak sestavit počítač? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak streamovat z počítače do televize? Je můj počítač 64 bit? Co je paměť počítače? Co je stolní počítač? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Co je počítačový soubor cookie? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak vybudovat herní počítač? Jak dát dohromady počítač? Jak odstranit počítačový virus? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak, aby váš počítač nespal? Jak najít název počítače? Jak vytvořit herní počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: RoseMode, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., CHIRAMPOL s.r.o, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., DACH systém s.r.o., Levné knihy a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, EXCIMER, s.r.o., SAVE MAX, a.s., Can21 Olomouc, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , VLCEK POLSKA Sp. z o.o., LUMIMONT s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Elefant Vítkov a.s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., EFETI, spol. s r.o., TRUMF International s.r.o.,