První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Šternberk?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Mohu získat i text z počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jaký bit je můj počítač? Jak stahovat hudbu do počítače? Jak zlepšit výkon počítače? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak najít specifikaci počítače? Jaký mám počítač? Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Jak restartovat počítač? Jak obnovit počítačová okna 7? Je můj počítač 64 bit? Jak úplně resetovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TARAN s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Hopi Popi, a.s., TRUMF International s.r.o., TAU COLOR a.s., Can21 Olomouc, MICOS spol. s r. o., MODOS spol. s r.o., CHIRAMPOL s.r.o, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , RoseMode, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., LUMIMONT s.r.o., OLSTROJ s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, KABA s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Střechy NOSVO s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. ,