První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Seloutky?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak čistit klávesnici počítače? Jaký mám počítač? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Co je procesor počítače? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jak obnovit počítač? Když byl vyroben první počítač? Jak kreslit na počítači? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak mám urychlit počítač? Jak získat fotografie z mobilu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TRUMF International s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., EXCIMER, s.r.o., ASET studio s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., DELIKA s.r.o. , LUMIMONT s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., CHIRAMPOL s.r.o, MICOS spol. s r. o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., A1 Team CZ s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., NEUROLOGIE, Profi-Communication, s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. ,