První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Rohle?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co je počítačový hardware? Kolik stojí vybudování počítače? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Kdo opraví notebook? Jak skenovat do počítače? Proč je můj počítač tak hlasitý? Jak obnovit počítač? Jak defragmentovat můj počítač? Jak najít IP adresu počítače? Jak programovat počítač? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak resetovat počítač? Jak kreslit na počítači? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak streamovat z počítače do televize? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak resetovat počítač dell? Jak přenést itunes do nového počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: ARKO TECHNOLOGY, a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, MODOS spol. s r.o., KABA s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Can21 Olomouc, Shoebox CZ s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, 2K CONSULTING s.r.o., EFETI, spol. s r.o., OLSTROJ s.r.o., TARAN s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, SCHIEBEL, s.r.o. , Květinářství Michaela s.r.o. , DHK ZORA Olomouc,