První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Rohle?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak ukládat youtube videa do počítače? Jak rychleji spustit počítač? Jak najít název počítače? Jak vyčistit počítač? Co je počítačový virus? Když byl vyroben první počítač? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Kolik elektřiny počítač používá? Jak obnovit počítač? Jak dostat virus z počítače? Jak autorizovat počítač? Jak změnit název počítače na mac? Jak autorizujete počítač pro itunes? Co jsou počítačové brýle? Co je procesor počítače? Mohu poslat fax z počítače? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Co je mozek počítače? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Co je stolní počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , e-cars trading s.r.o., LUMIMONT s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., TARAN s.r.o., Can21 Olomouc, 2K CONSULTING s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., TRUMF International s.r.o., NEUROLOGIE, VENDINGNET s.r.o., OK DESIGN s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. ,