První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Rohle?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak mohu otřít počítač? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Co je nejlepší herní počítač? Jak čistit obrazovku počítače? Jak na obrázek z počítače? Jak mám urychlit počítač? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Co to znamená pro počítače? Jak sestavit počítač? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Co dělá počítačový inženýr? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Mohu poslat fax z počítače? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak připojit dva počítače? Co hledat při nákupu počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: GROBER PROJECT, s.r.o., TRUMF International s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., KMa s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, M&T Stavby -Reality s.r.o., RIOX spol. s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , EDUWIN s.r.o., OLSTROJ s.r.o., e-cars trading s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., KABA s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, A2 ARCHITEKTI s.r.o., DACH systém s.r.o., TARAN s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s.,