První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Radvanice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak restartuji počítač? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Co je nejlepší počítač? Když byl vyroben první počítač? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak faxovat z počítače? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Co je počítačové kódování? Jaký druh počítače potřebuji? Jak obnovit heslo počítače? Jak odstranit počítačový virus? Co dělá počítač rychlejší? Týká se mě konec windows 7?? Jak se stát počítačovým programátorem? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak streamovat z počítače do televize?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: 2K CONSULTING s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , VLCEK POLSKA Sp. z o.o., SCHIEBEL, s.r.o. , TANO TECHNIK, spol. s r.o., Hopi Popi, a.s., Profi-Communication, s.r.o., DELIKA s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o., Levné knihy a.s., OLSTROJ s.r.o., RoseMode, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, WAY MORAVA, s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , MICOS spol. s r. o., UNITOP spol. s r.o.,