První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Radvanice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak kopírovat DVD do počítače? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak udělat screenshot na počítači? Co jsou soubory cookie v počítači? Co je počítačový programátor? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Kde koupit počítač? Co jsou počítačové informační systémy? Co dělá ram pro počítač? Jak sledovat televizi na počítači? Proč můj počítač pípá? Jaký typ počítače mám? Jak resetovat počítač dell? Proč se můj počítač sám vypne? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak ukládat textové zprávy do počítače? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Co je počítačový soubor cookie?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Květinářství Michaela s.r.o. , OLSTROJ s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., MICOS spol. s r. o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., EFETI, spol. s r.o., STAVING engineering s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., OK DESIGN s.r.o., SAVE MAX, a.s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., EDUWIN s.r.o., e-cars trading s.r.o., NEUROLOGIE, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, TRUMF International s.r.o.,