První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Radotín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jaký počítač mám koupit? Jak obnovím počítač? Co to znamená pro počítače? Jak udělat screenshot na počítači? Mohu spustit na svém počítači? Co je na mém počítači bonjour? Jak kreslit na počítači? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak chránit váš počítač? Kdo dělá lenovo počítače? Jak kopírovat hudbu z iPodu do počítače? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Co je cloud computing? Co jsou cookies na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: MICOS spol. s r. o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., LUMIMONT s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, GROBER PROJECT, s.r.o., DACH systém s.r.o., VENDINGNET s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., TVARBET MORAVIA, a.s., MODOS spol. s r.o., RELIABILITY s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Simply You Pharmaceuticals, a. s., OLSTROJ s.r.o., STAVING engineering s.r.o., DELIKA s.r.o. , Shoebox CZ s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC,