První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Potštát?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak otočit obrazovku počítače? Jak změnit heslo počítače? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Co hledat při nákupu počítače? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jak rychlý je můj počítač? Jak resetujete počítač? Jak restartuji počítač? Kde opravit notebook? Jak autorizovat počítač? Jak restartovat počítač? Jak udělat počítačový virus? Kolik zlata je v počítači? Co je moje IP adresa počítače? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Co dělají počítačoví inženýři? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Co znamená RAM v počítačích? Co je počítačová síť?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DELIKA s.r.o. , Hopi Popi, a.s., ASET studio s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Farma Bystročice s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., KABA s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , RoseMode, s.r.o., TAU COLOR a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., EDUWIN s.r.o., e-cars trading s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , RIOX spol. s.r.o., KMa s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., SAVE MAX, a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o.,