První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Palonín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Proč se počítač restartuje? Co je moje IP adresa počítače? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak urychlit váš počítač? Jak dobrý je můj počítač? Jak zálohovat iphone do počítače? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Kolik elektřiny počítač používá? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Co je sálový počítač? Co hledat při nákupu počítače? Jak vyčistit obrazovku počítače? Jak obnovit okna počítače 7? Proč je můj počítač tak hlasitý? Jak najít IP adresu počítače? Co dělají počítačoví vědci? Jak rychleji vytvořit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: SAVE MAX, a.s., RELIABILITY s.r.o., EFETI, spol. s r.o., DHK ZORA Olomouc, KMa s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Levné knihy a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, TARAN s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., NEUROLOGIE, RoseMode, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , GROBER PROJECT, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , TOMSTAV Olomouc, Brázdovo kuře s.r.o.,