První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Otinoves?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak resetujete počítač? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak připojit počítač k wifi? Kolik stojí vybudování počítače? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Proč můj počítač zamrzne? Co je počítačová myš? Co je počítačový software? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak deautorizovat počítač na itunes? Kolik elektřiny počítač používá? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak posílat text z počítače? Jak připojit Apple tv k počítači? Jak obnovit okna počítače 7? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Jaký bit je můj počítač? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Co je počítačový inženýr? Jak vzít snímek obrazovky počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Profi-Communication, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., EXCIMER, s.r.o., TARAN s.r.o., KMa s.r.o., Levné knihy a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., RoseMode, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, DHK ZORA Olomouc, MICOS spol. s r. o., GROBER PROJECT, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., CHIRAMPOL s.r.o, TOMSTAV Olomouc, TVARBET MORAVIA, a.s., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Shoebox CZ s.r.o.,