První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Nový Malín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Proč je můj počítač tak pomalý? Jak obnovit iphone bez počítače? Kdo vyrobil počítač? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak resetuji počítač? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Co dělá počítačový inženýr? Co je procesor počítače? Jak posílat text z počítače? Jak rychlý je můj počítač? Jaký počítač mám koupit? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Kolik zlata je v počítači? Jak kontrolovat teplotu počítače? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Proč je můj počítač tak hlasitý?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: A1 Team CZ s.r.o., VENDINGNET s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., EDUWIN s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, KMa s.r.o., LUMIMONT s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, SIT-IN CZ, s.r.o., ALSICO s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , DELIKA s.r.o. , TARAN s.r.o., DHK ZORA Olomouc, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o.,