První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Nelešovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co to znamená pro počítače? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak se připojit k počítači? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak otřít počítač? Jak kontrolovat teplotu počítače? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak aktualizovat itunes na počítači? Mohu spustit na svém počítači? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak zlepšit výkon počítače? Proč můj počítač stále havaruje? Jak mám urychlit počítač? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Kde koupit počítače? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak udělat screenshot na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: REFI DEVELOPMENT s.r.o, Profi-Communication, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., VENDINGNET s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , MICOS spol. s r. o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., DHK ZORA Olomouc, EXCIMER, s.r.o., TRUMF International s.r.o., e-cars trading s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , VLCEK POLSKA Sp. z o.o., TOMSTAV Olomouc, Květinářství Michaela s.r.o. , Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o.,