První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Náměšť na Hané?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak překlopit obrazovku počítače? Jak zálohovat iphone do počítače? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Můžu faxovat z počítače? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak víte, zda má počítač virus? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Kdo opraví notebook? Jak obnovit počítač na tovární? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Co je RAM v počítači? Může můj počítač spustit tuto hru? Jak defragmentovat váš počítač? Jak urychlit počítač? Kdy byl vynalezen počítač? Co je vše v jednom počítači? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Shoebox CZ s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , RoseMode, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., VENDINGNET s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , MICOS spol. s r. o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Profi-Communication, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., MODOS spol. s r.o., TOMSTAV Olomouc, Elefant Vítkov a.s., ARKO TECHNOLOGY, a.s., DACH systém s.r.o., TRUMF International s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, FAST interier a design, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s.,